Konzultace

Náš tým

Nabízíme Vám individuální konzultace.

Podnikání nese výhody jako je svoboda a seberealizace, ale zároveň s tím také přináší vyšší míru rizik. Snížit rizika můžete třeba tím, že se objednáte do naší Pracovny k osobní konzultaci.

Iveta Churavá

je velmi úspěšná podnikatelka. Dalo by se s jistotou tvrdit, že na cokoliv sáhne, to promění v jeden velký úspěch. Za svoji kariéru toho dokázala opravdu mnoho. Z pozice obchodní referentky se dokázala vypracovat na generální ředitelku společnosti BEST, a.s. Získala čestný titul LADY PRO za rok 2004, který se uděluje ženám za významné manažerské, obchodní, politické a jiné činnosti, ve kterých dosáhly mimořádných úspěchů. V roce 2014 dala z pozice generální ředitelky společnosti BEST, a.s. výpověď a pustila se do úplně jiného druhu obchodu, do farmářských potravin a díky ní máme v Plzni už 2 obchody U LIDUŠKY se zdravou výživou a s nabídkou jídla z farem, od místních výrobců, zemědělců a farmářů. Iveta za sebou nechává nepřehlédnutelné výsledky, ale jak sama říká, ještě zdaleka neskončila! Chcete s Ivetou probrat svůj podnikatelský záměr a připravit si životaschopný business plán? Domluvte si s ní schůzku.

Marcela Šmídová

podniká od roku 2010, kdy bez jakýchkoliv předchozích zkušeností rozjela společnost s ručením omezeným. Měla za sebou několik let praxe v marketingové a eventové agentuře a když přišla příležitost, prostě ji využila. Dnes je majitelkou prosperující marketingové agentury a na jaře 2017 otevřela plzeňskou pobočku ŽENY s.r.o., tzv. Pracovnu. Jejím snem je, aby se stala místem pro tvořivou spolupráci žen. V našem týmu je guru přes social a on-line marketing. S láskou a zápalem se věnuje oboru sociálních médií a nabízí poradenství a odborně vedená školení ohledně sítí Facebook, Twitter, LinkedIn aj. Svým klientům předává znalosti ze své praxe. Potřebujete být více vidět na sociálních sítích, chcete, aby se o Vás vědělo a rostla komunita vašich zákazníků? Domluvte si konzultaci s Marcelou.

Vlaďka Procházková

je srdcem Pracovny ŽENY s.r.o. Plzeň a než se jím stala, prošla mnoha obory: farmaceutickým, maloobchodním i velkoobchodním, nahlédla pod pokličku fungování obchodních řetězců, do korporátních společností i menších eseróček. Pracovala na pozicích, kde bylo potřeba komunikovat, vyjednávat, prezentovat, nadchnout nebo přesvědčit ostatní. V roce 2017 přišla na to, že už dále nechce pracovat jen pro to, aby plnila tabulky skvělými výsledky a zaplnila tím čas, než umře. A že potřebuje vyměnit svět tvrdých loktů za svět jemný a tvořivý. Koordinuje projekty v Pracovně Plzeň a zabývá se tématem komunikace a schopností sebeprosazení. Ty jsou úzce propojené s našimi životními postoji. Způsob, jak myslíme, duševní procesy, které řídí naše zkušenosti nás vedou k dosahování toho, co chceme a jak komunikujeme. Komunikace je základní klíč k úspěchu. Chcete se připravit na důležitou schůzku? Potřebujete texty na svůj web, které přimějí návštěvníky k akci? Připravujete reklamní leták, brožuru a nevíte si s tím rady? Tak právě s tím Vám Vlaďka pomůže.

Tereza Juppová

si díky antropologii rozšířila obzory ohledně „jiných“ kultur a s hrdostí o sobě říká, že je (mimo jiné) antropolog. Po škole začala pracovat v neziskové organizaci Občanská poradna Plzeň, kde více než 10 let působí jako odborný sociální poradce. V naší Pracovně nabízí individuální koučink, antistresový trénink a různé semináře k tématům osobního rozvoje. Jsou určeny pro každého, kdo řeší nějaký problém, nebo neví, co dál se svým životem a rád by na sobě začal pracovat. Klient se objedná na určitý termín a přijde na konzultaci. Zpravidla zpočátku mluví více on, popisuje svou situaci, jaká je v současné době. Poté se postupně společně s Terezou snaží zjistit, jak by chtěl, aby se jeho situace změnila, jaké má nyní možnosti a co vše by se pro stanovený cíl dalo udělat. Už jen to, že klient o své situaci mluví s někým, kdo mu naslouchá, nepřerušuje ho a nehodnotí, je pro klienty příjemné a přínosné, protože o své situaci mohou začít uvažovat jinak. S Terezou získáte cenný pohled zvenčí.

Dita Zemanová

je naše dvorní fotografka, která připraví profesionální fotografie také pro vaši prezentaci. Fotografkou se stala před 8 lety, až po narození syna, do té doby pracovala v bance. "Vždy se snažím o co nejpřesnější zachycení okamžiku a jde mi hlavně o obsah fotky." tak popisuje svůj přístup k fotografii. Potřebujete fotku na web, na prezentační materiály, na leták nebo plakát? Nebo jen tak, pro radost? Jako dárek? Tak proto je tu pro Vás Dita.

Halyna Nykolyshyn

je temperamentní, elegantní a stále se usmívající dáma. Když promluví, nezapře přízvukem svůj původ z Ukrajiny, ačkoliv už přes 20 let žije v naší zemi. Česká Republika se pro ni stala opravdovým domovem a postupně si zde plní své sny. Už v dětství ji zajímala móda a maminčina líčidla, ale vyrůstala v rodině autoritativního otce, který rozhodl, že vystuduje střední průmyslovou školu strojní a následně vysokou školu ekonomickou. Až po přestěhování do Čech se mohla začít věnovat tomu, kam ji táhlo srdce. Po dvou letech intenzivního vzdělávání na různých seminářích přemluvila dvě spolužačky z kurzu, aby společně v roce 2 000 otevřely vlastní kosmetický salon v Plzni. Dlouhá léta ji bavilo ženy líčit, pečovat o jejich pleť, ale časem si začala uvědomovat, že vnější krása úzce souvisí s vnitřní krásou. A proto se začala věnovat proměnám do krásy v souladu s duší. Nejste spokojeny se svým zevnějškem, necítíte se ve své kůži, máte malé sebevědomí? Pak je pro Vás konzultace s Halynou ta správná!

Lenka Žákovcová

celý svůj život pro radost šije a tvoří. Má prostě šikovné ruce a kreativní nápady. Tvoří nejen pro sebe, ale také pro svou rodinu a pro své přátele. Od vzniku plzeňské pracovny Ženy s.r.o. zde vede Kurzy pro tvořivé ženy, na kterých si už některé udělaly radost svým vlastním výrobkem třeba v podobě lapače snů, nebo šperků z korálků, vyzkoušely drátkování a před Vánoci si vyrobily andílky plstěním ovčího rouna. Od letošního léta se Lenka rozhodla také začít se svým vlastním podnikáním a nabízí nám všem své služby zakázkového šití. Ušije na míru a podle požadavků oděvy pro ženy, muže i děti, dále nabízí výrobu sportovních oděvů, dresů na aerobic, krasobruslení, šaty pro tancování. Jejím snem je vytvořit do budoucna svou vlastní značku oděvů, která bude pro širokou veřejnost cestou k optimálnímu šatníku. Místo tzv. fast fashion, kdy člověk nakupuje mnoho levných věcí, které nosí jen krátce, chce nabídnout cestu opačným směrem. Cestu udržitelné módy. Klíčem k této nové módě už nejsou trendy, ale sám zákazník a jeho osobní styl. Potřebujete něco ušít? Domluvte si schůzku s Lenkou.

Jak to funguje? Vyberte si z nabídky našich seminářů a nebo se objednejte na osobní konzultaci .

Proč se rozhodnout pro Osobní konzultaci?

Osobní kontakt

Forma osobního setkání je vždy tou nejlepší, můžete s konzultantem projednat všechny detaily a položit všechny otázky, vše upřesnit a odsouhlasit. Vhodné především pro klienty v dojezdové vzdálenosti.

Věnujeme se jen vám

Na rozdíl od seminářů a podobných skupinových setkání, se na osobní konzultaci budeme podřizovat pouze vašim potřebám a můžeme se vrátit opakovaně k tomu, co vás nejvíce zajímá.

Nebudeme vám jen radit

Na osobní konzultaci vám nebudeme jen radit, ale připravíme společně s vámi konkrétní řešení.