Pomoc s podnikáním

Pomoc s podnikáním


Uvažujete o vlastním podnikání? Chcete realizovat své nápady a využít svých dovednosti ve vlastním byznysu? Cílem Pracovny Plzeň je poskytnou začínajícím podnikatelkám (a také zájemcům o podnikání) pomoc se začátky podnikání, poskytnout komplexní pohled na problematiku podnikání a poradit s možnostmi podpory do začátku podnikání.

Jsme Vám k dispozici při osobních konzultacích s našimi koučkami a dalšími odborníky. Nabízíme užitečné rady a pomoc zkušených podnikatelů a podnikatelek, které již své firmy úspěšně založili a řídí. Na našem webu najdete informace o podnikatelských plánech, o volbě právní formy podnikání a postup při založení živnosti či obchodní společnosti. Nechte se inspirovat příběhy na webu www.podnikavazena.cz, kde můžeme také Vám pomoci se zviditelněním vašeho podnikání a zároveň Váš byznys podpořit finančně v rámci soutěže „Podnikavá žena roku 2018“.

V roce 2018 vyhlašujeme již počtvrté ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR, Raiffeisenbank a platformou ŽENY s.r.o. Grantový program PODNIKAVÁ ŽENA ROKU. Deset nejlepších žen získá 10.000 Kč na rozvoj svého malého podnikání.

Registrovat se můžete na http://www.podnikavazena.cz/registrace již nyní, uzavření registrace je v srpnu. Nezapomeňte prosím vyplnit váš podnikatelský příběh, a nebo Vám s jeho vyplněním rády pomůžeme v plzeňské Pracovně.

Hlavním cílem udílení Grantového programu „PODNIKAVÁ ŽENA ROKU“ je ocenění práce malých podnikatelek podnikajících na území České republiky a zviditelnění jejich schopnosti, samostatnosti a kvality jejich podnikání s důrazem na obnovování řemesel, tradic a zkvalitňování služeb. Podrobné informace naleznete na http://www.podnikavazena.cz/podnikani/o-grantovem-programu/vyhlaseni-grantu.